Ara

Gizlilik ve Kullanım


Süheyla Flowers and Gifts

Süheyla Flowers and Gifts’in sahibi olduğu www.suheylaflowersandgifts.com internet sitesini ziyaret ederek aşağıdaki tüm yükümlülükleri ve kuralları kabul etmiş sayılmaktasınız.

Süheyla Flowers and Gifts internet sitesinde yer alan her türlü bilgi, ürün ve müşteri yorumları dahil olmak üzere, bir sözleşme ile üçüncü şahıslara ait olanlar hariç düzenlenmesi ve kısmen ya da tamamen kullanımı konusunda tüm fikri ve sınaî mülkiyet haklarıwww.suheylaflowersandgifts.cominternet sitesineaittir.

Süheyla Flowers and Gifts internet sitesi, üyelik sırasında müşterilerinden bazı kişisel bilgiler talep edebilir. Müşterilere ait ad, soyad, e-posta adresi, T.C. Kimlik Numarası, mali veriler gibi talep edilen bilgiler, Süheyla Flowers and Gifts tarafından 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında diğer üyelerin ulaşamayacağı şekilde korunur. Tüm online kredi kartı işlemleri ve onayları Süheyla Flowers and Gifts tarafından bağımsız olarak ilgili banka ile gerçekleştirilmektedir. Süheyla Flowers and Gifts’in sistemindeki kişisel bilgiler, ürün ve hizmetlerin Süheyla Flowers and Gifts ve tedarikçileri tarafından verilebilmesi/satımı, ürün/hizmet ücret-masrafı tahsilatları ve çeşitli promosyon, reklam, iletişim, satış için süresiz/süreli kaydedilebilir, kullanılabilir ve paylaşılabilir.

 

Müşteriler, diledikleri zaman, hiçbir gerekçe göstermeksizin kişisel veri kullanımı-işlenmelerini ve/veya kendilerine gönderilen ticari elektronik iletişimleri durdurulmasını talep edebilir. Müşterilerin bu konudaki taleplerinin Süheyla Flowers and Gifts’e ulaşmasının ardından kişisel veri işlemleri ve/veya elektronik ticari ileti gönderimi durdurulur.

 

Süheyla Flowers and Gifts internet sitesinden yaptığınız alışverişlerinizde, her işlem sırasında göreceğiniz Mesafeli Satış Sözleşmesi şartları geçerli olacaktır. İade durumunda ise müşterinin ürünler için fatura ibraz etmesi zorunludur.

 

Süheyla Flowers and Gifts, işbu Gizlilik Sözleşmesi’ndeki tüm maddeleri ve sunulan ürün, hizmet ve fırsatlarda her türlü değişikliği yapma hakkını saklı tutar.

 

Süheyla Flowers and Gifts’e aşağıda yer alan iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

 

SÜHEYLA FLOWERS AND GIFTS

 

Anchor İş Merkezi A BLOK 18/6 Alacaatlı Çankaya / Ankara

Süheyla Flowers and Gifts

Haber & Promosyon

Ürünlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi almak ve kampanyalardan haberdar olmak için kaydol!

BÜLTEN


BİZİ TAKİP EDİN

X