Ara

Bakır Enerji Temizleme Çanağı

230
 

Stok kodu: HED-SİM-10 Kategori:

0 adet stoktaÜrün tükendi...

Açıklama

Bakır, yaşam alanınızın belli köşelerinde veya odanızda bulunması halinde, negatif enerjiyi kendisinde toplayarak temizler.

The Sim Co. Bakır Enerji Temizleme Çanağı, yaşam alanınızı ve kristallerinizi temizlemeniz için tasarlanmıştır. Sürekli yanınızda taşıdığınız, meditasyon-yoga-nefes-enerji pratiklerinde kullandığınız veya yaşam/çalışma alanlarında bulunan kristallerinizi Bakır Enerji Temizleme Çanağı içinde negatif enerjiden arındırabilirsiniz. Çanağın içine toprak koyup üzerinde kristalleri yarım saat bekletebilir veya boş çanak içinde kristallerinizi bir süre beklettikten sonra tekrar enerjilendirebilirsiniz.

Aynı zamanda, Bakır Enerji Temizleme Çanağını çalışma masanızda, yatak odanızda, oturma odanızda veya enerjinin dengelenmesini istediğiniz herhangi bir mekânda konumlandırarak kullanabilirsiniz.

 

The Sim Co. Bakır Enerji Temizleme Çanağı Bakımı:

%100 bakır madeninden elde üretilen çanaklarımız zamanla, kullanıma bağlı olarak bölgesel kararmalar yapabilir. Kararmaları temizlemek için metal parlatıcısı kullanabilirsiniz. Metal parlatıcısı üzerinde belirtilen açıklamalar doğrultusunda çanağı temizlediğinizden ve nemli veya ıslak bırakmadığınızdan emin olun.

Kutu İçeriği:

7,5 cm x 6,5 cm The Sim Co. Bakır Enerji Temizleme Çanağı

Süheyla Flowers and Gifts

Haber & Promosyon

Ürünlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi almak ve kampanyalardan haberdar olmak için kaydol!

BÜLTEN


BİZİ TAKİP EDİN

X